23 Mayıs 2019 Perşembe
Anasayfa > Sağlık > Antalya´da Perinatoloji Bölümü açıldı
Antalya´da Perinatoloji Bölümü açıldı

Antalya´da Perinatoloji Bölümü açıldı

06.12.2018 09:43 12 14 16 18 yazdır
Doç. Dr. M. Eftal Avcı Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Perinatoloji Bölümü´nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı.Memorial Antalya Hastanesi akademisyen kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Doç. Dr. M. Eftal Avcı Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Perina
Doç. Dr. M. Eftal Avcı Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Perinatoloji Bölümü´nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı.
Memorial Antalya Hastanesi akademisyen kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Doç. Dr. M. Eftal Avcı Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Perinatoloji Bölümü´nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı.
Doç. Dr. M. Eftal Avcı 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi´nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi´nde bir süre Spor Hekimliği Anabilim Dalı´nda asistanlık yapan Avcı, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlık eğitimini 2003-2008 yılları arasında İzmir Ege Doğumevi´nde tamamladı. 2009-2013 yılları arasında İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışan Doç. Dr. Avcı, 2013 yılında başladığı perinataloji yan dal uzmanlık eğitimini 2016 yılında İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde bitirdi. 2018 yılında doçent olan Doç. Dr. Avcı özellikle 1. ve 2. trimester fetal anotomik tarama, genetik hastalıklar, fetal eko ve intrauterin girişimsel işlemler ile ilgilenmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok yayını bulunan Doç. Dr. Avcı 2018 yılının Kasım ayında Memorial Antalya Hastanesi Perinatoloji Bölümü´nde görev yapmaya başladı.
Kategorinin Diğer Haberleri