bykşhr
06 Haziran 2020 Cumartesi
Anasayfa > Spor > Bakan Kasapoğlu´ndan Avrupa şampiyonu Süleyman Karadeniz´e tebrik
Bakan Kasapoğlu´ndan Avrupa şampiyonu Süleyman Karadeniz´e tebrik

Bakan Kasapoğlu´ndan Avrupa şampiyonu Süleyman Karadeniz´e tebrik

17.02.2020 01:18 12 14 16 18 yazdır
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Güreş Şampiyonası´nda altın madalya kazanan Süleyman Karadeniz ile bronz madalyanın sahibi olan Soner Demirtaş´ı kutladı.Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Güreş Şampiyona
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Güreş Şampiyonası´nda altın madalya kazanan Süleyman Karadeniz ile bronz madalyanın sahibi olan Soner Demirtaş´ı kutladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Güreş Şampiyonası´nın son gününde serbest stil 92 kiloda altın madalya alarak Avrupa Şampiyonu olan Süleyman Karadeniz ile 74 kiloda bronz madalya kazanan Soner Demirtaş´ı tebrik etti. Bakan Kasapoğlu, milli güreşçiler Süleyman Karadeniz ve Soner Demirtaş için bir tebrik mesajı yayımladı. Bakan Kasapoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"İtalya´nın başkenti Roma´da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası´nın son gününde serbest stilde mindere çıkan milli güreşçilerimizden 92 kiloda altın madalya kazanan Süleyman Karadeniz ile 74 kiloda bronz madalya elde eden Soner Demirtaş´ı kutluyorum. Milli sporcularımız bu kıymetli başarısıyla, Türk sporunun yükselen başarısını bir kez daha gösterdi. Uluslararası alanda ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırmasında ve İstiklal Marşı´mızın dinletilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."
Kategorinin Diğer Haberleri