bykşhr
17 Haziran 2019 Pazartesi
Anasayfa > Spor > Balıkesir´de Göztepe Futbol Okulu Açıldı
Balıkesir´de  Göztepe Futbol Okulu Açıldı

Balıkesir´de Göztepe Futbol Okulu Açıldı

07.01.2019 08:42 12 14 16 18 yazdır
Göztepe Futbol Okulları Balıkesir Şubesi, Balıkesir´deki faaliyetlerine başladı.Göztepe Futbol Okulları bölgedeki yetenekli futbolcuları keşfetmeye devam ediyor. 94 yıllık geçmişiyle adından ve başarısından sıkça söz ettiren Göztepe, yeni futbol okul
Göztepe Futbol Okulları Balıkesir Şubesi, Balıkesir´deki faaliyetlerine başladı.
Göztepe Futbol Okulları bölgedeki yetenekli futbolcuları keşfetmeye devam ediyor. 94 yıllık geçmişiyle adından ve başarısından sıkça söz ettiren Göztepe, yeni futbol okulunu şimdi de Balıkesir´e açtı.
İlk etapta 50´ye yakın kayıt alan Göztepe Balıkesir Futbol Okulu oluşturduğu kız futbol takımıyla fark oluşturuyor. 12´si kız olmak üzere 50´ye yakın sporcu ile çalışmalarını uzman antrenör kadrosuyla sürdüren Göztepe Balıkesir Futbol Okulu hafta sonları antrenmanlarını gerçekleştiriyor.
Balıkesir´li antrenörler Erkan Akman, Semih İşgüzar, Mutlu Yumuk, Salih Savcı, Kenan Öztunç ve kaleci antrenörü İsmail Furkan Çolak nezdinde çalışmalarını sürdüren Göztepe Balıkesir Futbol Okulu 05-16 yaş arası sporcu grubuna hitap ediyor. Cumartesi ve Pazar günleri 14:00- 18:00 arası Deplasman Halı sahada antrenmanlarını gerçekleştiren Göztepe Balıkesir Futbol Okulu için kayıtlar devam ediyor.
Göztepe Balıkesir Futbol Okulu´nu Balıkesir´de açan antrenör Erkan Akman geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için mücadele edeceklerini söyledi. Akman; " Balıkesir´de açtığımız bu okul ile Balıkesir´in yetenekli futbolcularını keşfedeceğiz. Keşfettiğimiz bu yetenekli futbolcularımız Göztepe formasını giyme şansı yakalayacaktır" dedi.
Kategorinin Diğer Haberleri