29 Ocak 2020 Çarşamba
Anasayfa > Yerel > Bu geçici bir sorundur!

Bu geçici bir sorundur!

10.09.2019 09:47 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, uçak bileti fiyatlarıyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede önemli mesajlar verdi.
Bu geçici bir sorundur!


AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, uçak bileti fiyatlarıyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede önemli mesajlar verdi. Aydemir, bilet fiyatlarıyla ilgili olarak özellikle de siyasi maksatla gösterilen bazı tepkilerin samimi olmadığını dile getirerek, “Olayı mecrasından çıkarmaya çalışanlar var. Bu sorun Erzurum’a has bir sorun değil ve hepimiz üzerinde çalışıyoruz. Bir takım güvenlik gereksinimleri dolayısıyla seferden kaldırılan uçaklar var ve bu uçaklar yeniden uçuşa başlayınca sefer sayıları da artmış olacak. Yoksa bilet fiyatlarına zam yapıldığı yok, bu tamamen arz ve talep dengesiyle ilgili bir durum ve tamamen geçici bir nitelik taşıyor” diye konuştu.

 


AYDEMİR: BU GEÇİCİ BİR SORUNDUR 

Bu konuda kendisi de dahil olmak üzere Erzurum’un tüm milletvekillerinin ilgili tüm kurumlarla gerekli görüşmeleri yaptıklarının altını çizen İbrahim Aydemir, “Kamuoyunda sanki de bu soruna duyarsız kalıyormuşuz neviden bir takım algılar oluşturulmaya çalışıyor. Peşinen ifade etmeliyim ki; bunun adı siyaset kurnazlığıdır. Sayın bakanlarımız Recep Akdağ ve Selami Altınok beyler de dahil olmak üzere hepimiz bu konuda çeşitli görüşmeler yaptık, girişimlerde bulunduk. Meselenin aslı şudur: güvenlik gerekçesiyle uçuştan çekilen uçaklar var ve dolayısıyla sefer sayılarında azalmaya gidildi. Hal bu olunca, proromosyon bilet uygulaması da kaldırıldı. Ama bu durum geçici, yani seferden çekilen uçaklar yeniden uçuşa başlayınca, bilet fiyatları da doğrudan düşmüş olacak” şeklinde konuştu.

 

AK PARTİLİ BELEDİYELERİMİZ ÇALIŞIYOR

Öte yandan AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 31 Mart seçimleriyle işbaşına gelen yeni belediye başkanlarından Erzurum adına çok umutlu olduklarının altını da çizdi. Aydemir, “Aralarında bir önceki dönem de belediye başkanlığı yapmış olanların da bulunduğu AK Partili belediye başkanlarımız, Erzurum’da hakikaten de samimi bir gayret ve özveri içerisindeler. AK Partili belediye başkanı olmak, sadece AK Parti’ye has bir hizmet anlayışı demek oluyor. Biz halkımızın tercihlerine saygı duyuyoruz, parti ayrımı yapmadık, yapmıyoruz. Çünkü hepimizin bir tek ortak paydası var, o da Erzurum’dur” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri