bykşhr
07 Haziran 2020 Pazar
Anasayfa > Yerel > Her yerde Büyükşehir

Her yerde Büyükşehir

21.05.2020 09:55 12 14 16 18 yazdır
Koronavirüs salgınının sekteye uğrattığı yenileme ve projelendirme çalışmalarına inat dur durak bilmeden çalışan Erzurum Büyükşehir Belediyesi adımlarını hızlandırmış durumda. her köşe başına hizmet götüren belediye çalışanları taktir topluyor.
Her yerde Büyükşehir

Kasım AKAN- Erzurum Yenigün

Alt-üst yapı çalışmaları, pak-bahçe yenilemeleri ve yaz ayı hazırlıkları kapsamın da çalışmalarını sürdüren Erzurum Büyükşehir Belediyesi durmak bilmiyor. Her noktaya hizmet etme ve geliştirme adımlarıyla vatandaşlardan tam not toplayan belediye çalışanları Koronavirüs olumsuzluğunu en alt seviyede tutmaya çalışıyorlar.

Erzurum’un he tarafında Büyükşehir Belediyesi çalışanlarını gördüklerini ve bu durumun memnuniyet verdiğini ifade eden vatandaşlar “şehrimizin kalkınması ve gelişmesi için Erzurum Büyükşehir Belediyesinin atmış olduğu adımlar gün geçtikçe görünür oluyor. Kentin yaşam kalitesi son yılların zirvesini yaşıyor ve ilerisi için umutvari tablo oluşmuş durumda. Şehrimizin daha güzel olması için atılan bu adımların daha da artacağını biliyoruz” ifadelerini kullandılar.“Sorun varsa Büyükşehir var”

Birçok sorunun halledilmesi noktasında Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin elini taşın altına koyduğunu ve çözüm odaklı adımların kent yaşam kalitesine ivme kazandırdığını ifade eden vatandaşlar “eğer şehrimizin güzelleşmesini istiyorsak çalışanlara destek vermeliyiz. Bütün sorunların üstesinden gelebilecek kapasitede olan belediyemizin arkasında durarak gerekirse yardımcı olmayı bilmeliyiz. Ancak bu şekilde şehrimizi yaşanılabilir noktalara eriştiririz.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi çalışanları yaptıkları işin hakkını vererek zaten var olan sorunların bir daha ortaya çıkmaması için büyük emek harcıyorlar. Bizlerde bu çalışmaları en azından görerek desteklerimizi sunabiliriz. Hep birlikte olursak şehrimizi daha yaşanılır kent konumuna getirebiliriz. Bu gerçeklikle şehrimize değer katanlara destek olmaya devam etmeliyiz” şeklinde konuştular.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri