22 Ekim 2018 Pazartesi
Anasayfa > Eğitim > Hijyen kursunu başarıyla bitiren öğrencilere belgeleri verildi
Hijyen kursunu başarıyla bitiren öğrencilere belgeleri verildi

Hijyen kursunu başarıyla bitiren öğrencilere belgeleri verildi

05.01.2018 11:31 12 14 16 18 yazdır
Kütahya´nın Altıntaş ilçesinde lise öğrencilerine yönelik açılan hijyen kursunu başarıyla bitiren öğrenciler düzenlenen törenle belgelerini aldılar.Altıntaş Ticaret Odası Şehit Süleyman Turan Anadolu Lisesi yurdunda kalan öğrencilere yönelik açılan k
Kütahya´nın Altıntaş ilçesinde lise öğrencilerine yönelik açılan hijyen kursunu başarıyla bitiren öğrenciler düzenlenen törenle belgelerini aldılar.
Altıntaş Ticaret Odası Şehit Süleyman Turan Anadolu Lisesi yurdunda kalan öğrencilere yönelik açılan kursu başarıyla bitiren kursiyer öğrencilere belgeleri düzenlenen törenle verildi.
Düzenlenen törende konuşan Altıntaş Halk Eğitim Müdürü Halil Akbulut, ´´Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Şunu bilmenizi istiyorum. Yeter ki talep olsun ve gerekli sayı oluşsun. Bu tür kurslarda en az 12 kişilik sayı var teknik olarak. Usta öğretici veya eğitim elemanı sıkıntımız asla yok. Biz Altıntaş ve köylerinde gerek meslek edinme gerekse sosyal faaliyet alanında her türlü kurs talebinde vatandaşlarımızın emrindeyiz. Devletimizin bize verdiği imkanları vatandaşlarımız için kullanmak asli vazifemizdir´´ diye konuştu.
Daha sonra protokol tarafından öğrencilere diplomaları verildi.(YD-EFE)
Kategorinin Diğer Haberleri