bykşhr
17 Haziran 2019 Pazartesi
Anasayfa > Yerel > İl Başkanları Kızılcahamam’da buluştu

İl Başkanları Kızılcahamam’da buluştu

10.01.2019 09:50 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, “Kızılcahamam kampının hemen ardından seçim çalışmalarına Türkiye genelinde start vermiş olacağız” dedi.
İl Başkanları Kızılcahamam’da buluştu


AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, “Kızılcahamam kampının hemen ardından seçim çalışmalarına Türkiye genelinde start vermiş olacağız” dedi.

AK Parti’nin Kızılcahamam’daki İl Başkanları kampı dün start aldı. 81 il başkanının katıldığı kampta, seçim sürecinde izlenecek yol haritası, atılacak adımlar ve seçim stratejileri belirlenecek.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, AK Parti’de seçim stratejisinin rasyonel, plan ve programlı, hedeflerin somut ve en tekliyle ortaya koyulduğu şekliyle yürütüldüğünü belirterek, “Bu kampta da, bugüne kadar yapılan çalışmaların değerlendirmesinin yanında gün gün ve saat saat hangi illerde hangi stratejinin uygulanacağını belirliyoruz. Çalışmaları genel şekliyle değerlendirdiğimiz gibi, iller özelinde de nelerin yapılabileceğini istişare ediyoruz” diye konuştu.

 

“HEDEFLERİMİZİ ORTAYA KOYUYORUZ”

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, bugüne kadar girdikleri her seçimden zaferle çıktıklarını hatırlatarak, “Bu başarıyı elde etmemizin başlıca sebebi milletimizin beklentilerini karşılıyor ve bunun yanı sıra planlı ve programlı çalışıyor olmamızdır. Buna ilaveten geride bıraktığımız her seçimi de, kendimizi gözden geçirme noktasında değerlendirmeyi ihmal etmiyoruz. Bu kampta da, önümüzdeki yerel seçimler sürecinde çalışma takvimimizi belirleyecek, temel hedeflerimizi ortaya koyacak, temel söylemlerimizi şekillendirecek ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini ortaya koyacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Öz, iki gün sürecek olan kampın ardından tüm il başkanlarının kendi seçim bölgelerine döneceğini ve adayların da açıklanmasıyla birlikte süratle sahaya ineceklerinin bilgisini verdi.

 

31 MART’TA DA BAŞARILI OLACAĞIZ 

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerden AK Parti’nin yine büyük bir başarı elde ederek çıkacağını anlatan İl Başkanı Mehmet Emin Öz, “Erzurum’da tüm teşkilatlarımız ve adaylarımızla birlikte sahada olacak, çalınmadık kapı bırakmayacağız. AK iktidarların ve ak belediyelerin yaptığı hizmetleri vatandaşımıza anlatacak ve yaşanabilir kentler oluşturma yolunda emin adımlarla yürüyen ak belediyelerin devamı için milletimizden destek isteyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri