bykşhr
07 Haziran 2020 Pazar
Anasayfa > Spor > Kayserisporlu Gustavo Campanharo: "Ligde kalacağız, biz buna inandık"
Kayserisporlu Gustavo Campanharo:

Kayserisporlu Gustavo Campanharo: "Ligde kalacağız, biz buna inandık"

21.05.2020 09:10 12 14 16 18 yazdır
Hes Kablo Kayserispor´un Brezilyalı futbolcusu Gustavo Campanharo, "Kayserispor ligle kalacak. Biz buna hep birlikte inandık" dedi.Teknik Direktör Robert Prosinecki yönetiminde çalışmalarını aralıksız sürdüren Hes Kablo Kayserispor´da Gustavo Campanh
Hes Kablo Kayserispor´un Brezilyalı futbolcusu Gustavo Campanharo, "Kayserispor ligle kalacak. Biz buna hep birlikte inandık" dedi.
Teknik Direktör Robert Prosinecki yönetiminde çalışmalarını aralıksız sürdüren Hes Kablo Kayserispor´da Gustavo Campanharo hırsı ve çalışkanlığı ile dikkat çeken isimlerden. Devre arasında takıma katılmasına rağmen kısa sürede uyum sorununu aşan ve takımın önemli isimlerinden birisi haline gelen başarılı futbolcu, Kayserispor´u hedefe taşıyacaklarını söyledi. Kayserispor´da olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Gustavo Campanharo, "Maçların yeniden başlayacağı güne kadar çok çalışıp son 8 haftayı en iyi şekilde geçirmek istiyoruz. Ligin ikinci yarısında oynadığımız oyunu kalan 8 haftada yakalarsak hedefimize ulaşırız. Çok çalışarak bunu başarabiliriz. Bunu başaracağımıza da inanıyoruz. Kayserispor ligde kalacak" diye konuştu.
Gustavo Campanharo´nun Sarı-Kırmızılı takımla Mayıs 2021 tarihine kadar sözleşmesi bulunuyor.
Kategorinin Diğer Haberleri