22 Ağustos 2019 Perşembe
Anasayfa > Yerel > Kızılyar MHP ile hizmete aday oldu

Kızılyar MHP ile hizmete aday oldu

06.11.2018 09:11 12 14 16 18 yazdır
Özel eğitim sektöründe başarılı çalışmalarıyla tanınan Mustafa Kızılyar, Milliyetçi Hareket Partisi Aziziye Belediye Başkan Aday Adayılığını açıkladı. Aziziye halkı tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan Kızılyar’ın aday adaylığı Erzurum gündeminde
Kızılyar MHP ile hizmete aday oldu

Özel eğitim sektöründe başarılı çalışmalarıyla tanınan Mustafa Kızılyar, Milliyetçi Hareket Partisi Aziziye Belediye Başkan Aday Adayılığını açıkladı. Aziziye halkı tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan Kızılyar’ın aday adaylığı Erzurum gündeminde de yerini aldı. 

Küçük yaşlarda ülkü ocaklarıyla tanışan ve Ülkü Ocaklarının ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin her kademesinde görev yapmış olan Mustafa Kızılyar, “güçlü bir ekiple ve önemli projelerle sahaya ineceğini” belirtti.

Her oturumda “belediye başkanının vatandaşla her an iç içe ve yüz yüze olması gerektiğini” sürekli vurgulayan Kızılyar, belediye başkanlığına niçin talip olduğunu şu sözlerle ifade etti: “sosyal devlette hiç bir vasıf vatandaşlık vasfından daha önemli değildir. Bu anlamda vatandaşa hizmet arzusuyla çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda hakkı ve hukuku gözetmek vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer alacaktır. Hizmeti ibadet kabul eden, vatandaşa hizmette hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, sadece halka hizmete odaklanan; hiç kimseye öteki gibi davranmayan adil ve eşitlikçi aynı zamanda bütüncül yaklaşımı ve birlikte yönetimi benimseyen bir anlayışı Aziziye ilçemize egemen kılmak için belediye başkanlığı görevine talip ve hazırım.

Özel eğitim sektörünün başarılı isimlerinden Mustafa Kızılyar, “demokrasi içerisinde yerel yönetimlerin önemli bir yere sahip olduğuna” dikkat çekerek, belediye başkanı seçildiği takdirde Aziziye ilçesinde yeni iş ve yatırım imkânlarına kapı aralayacak uygun tesislerin kurulup hizmete sunulması için çaba göstereceğini, Aziziye ilçesinin Ilıca mahallesinde bulunan kaplıcaları ülke çapında hatırı sayılır bir noktaya taşımak ve turizmin ilgi odağı haline getirmek için var gücüyle çalışacağını” kaydeden Kızılyar, “Aziziye ilçesinde yoksul, düşkün, çaresiz ve kimsesiz insan bırakmamak için çaba sarf edeceklerini; muhtaç ve kimsesizler ile dar ve sabit gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmelerini sağlayacak uygun yöntemler ve çeşitli finansman modelleri kullanarak, sosyal konutlar üretilmesine imkân tanıyacaklarını” ifade etti.

Aziziye’nin yaşadığı çevre sorunlarının da farkında olduğunu belirten Kızılyar, “gelecek nesillere akılcı ve sürdürülebilir, doğal ve kültürel değerleri korunmuş sağlıklı bir çevrenin bırakılması için kapsamlı projeler ortaya koyacağını” dile getirdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri