27 Eylül 2020 Pazar
Anasayfa > Siyaset > MHP Yakutiye'de Sinan Demir'e emanet

MHP Yakutiye'de Sinan Demir'e emanet

05.09.2020 15:48 12 14 16 18 yazdır
Yakutiye İlçe Başkanlığı Kongresine tek liste halinde giren Sinan Demir delegelerin oyları ile ilçe başkanlığına seçildi.
MHP Yakutiye'de Sinan Demir'e emanet


MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş , Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdülkadir Gökçan, Uzundere Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak ve ilçe delegelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Yakutiye İlçe Başkanlığı Kongresine tek liste halinde giren Sinan Demir ilçe başkanlığına seçildi.

İbrahim Erkal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen MHP Yakutiye İlçe kongresine 13'üncü Büyük Kurultayla hazırlanan  Milliyetçi Hareket Partisi 2023 hedeflerine odaklanmış durumda. Bu kapsamda değişikliğe gidilen Erzurum Yakutiye İlçe Başkanlığın da Sinan Demir ismi öne çıktı.

14 Mart 2021 tarihinde "istiklal için birlik, istikbal için dirlik" temasıyla 13'üncü olağan büyük kurultayını gerçekleştirecek olan Milliyetçi Hareket Partisi il-ilçe seçimlerine tam gaz devam ediyor.yönetimlerini elden geçirmeye devam ediyor. İl ve ilçe yönetimlerinin yoğun seçim dönemine girdiği Erzurum'da Yakutiye İlçeBaşkanlığı'na Sinan Demir ismi uygun görüldü.


"Sorumluluğumuz Kutludur"  

Milliyeçi Hareket Partisi'nin 2023 hedefleri için güçlü adımlar atacağını ve bu adımların kararlı neferlerle zirveye ulaşacağını dile getiren MHP Yakutiye İlçe Başkanı Sinan Demir "2023'te "lider ülke Türkiye" hedefine taşıyacak projeleri üretecek ve bu projeleri başarıyla uygulayabilecek güvenilir siyaset kurumu olduğu defalarca görülmüştür. partimizin neferleri olarak üstlendiğimiz sorumluluk büyüktür, kutludur, bir o kadar da ağırdır.

Milliyetçi Hareketin "önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyen bir siyasi kültürün temsilcileri, Türkiye'de toplumsal barış ve istikararın devamı için elini koymuştur. bu kapsamda Türkiye'nin milli ve siyasi istikrarının devamı, lider ülke hamlelerinin gerçekleşmesi için Milliyetçi Hareket Partisi'nin siyasi duruşu önem arz etmektedir. lider ülke Türkiye hedefinin devamı ve selameti için, üyelerimizin ve teşkilatımızın göstereceği birlik, bütünlük ve dayanışma suya atılan bir taş sonrası gelişen dalga halkaları gibi yayılacak toplumun genelini kucaklayacaktır" ifadelerini kullandı.


Kamil Aydın başarı diledi

MHP Yakutiye ilçe kongresine katılan ve yeni yönetime başarılar dileyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın birlik ruhuna işaret etti. Koltukların geçici olduğunu ve aslolanın vatana hizmet etmek olduğunu dile getiren Aydın "görevi teslim alan yeni yönetime başarılar diliyorum. Bu kutlu yürüyüşte birlik ve beraberlik içinde olmak ülkemiz için önemlidir. Partimizin ve Cumhur ittifakının ülkemizi düşünmek dışında bir amacı olmamıştır, olmayacaktırda. Fitne hesaplara pirim vermeden Milliyetçi Hareket Partisi olarak çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdüreceğiz" diye konuştu.

MHP Yakutiye İlçe Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu listesi: 


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri