11 Aralık 2019 Çarşamba
Anasayfa > Yerel > ÖZ GÜVEN-SEN genişlemeye devam ediyor

ÖZ GÜVEN-SEN genişlemeye devam ediyor

09.08.2019 09:40 12 14 16 18 yazdır
Özel Güvenlik Görevlileri Sendikası Erzurum’da kurum ve kuruluş örgütlenmelerini büyük bir özveriyle sürdürüyor.
ÖZ GÜVEN-SEN genişlemeye devam ediyor

Gazetemize açıklamalarda bulunan ÖZ GÜVEN-SEN Sendikası Erzurum İl Başkanı Halûk EREN toplumun değerleriyle barışık, herkesi kucaklayan, katılımcı, birleştirici, ötekileştirmeyen Özel Güvenlik Görevlileri Sendikası Erzurum'da tüm kurum ve kuruluşlarda örgütlenmesini sürdürüyor.

Eren; Sendikamızın ve mücedelemizin ruhunda saklı olan bağımsızlık aşkını anlayanlarca, emek mücadelesine önder olan Öz Güven-Sen Sendikası; insanın en önemli ihtiyacı olan Korunma ve Güvenliğin bilincinde olarak, özel güvenlik görevlilerinin çalışma hayatını evrensel değerlerin standartlarına ulaştırmayı hedeflerken, emek hareketinin her alanda güçlendirilmesi için, doğru bir mücadele anlayışının ve çalışma tarzının kök salması gerektiğine inanmaktadır.Hiçbir makam ve mevkii, şahsi ikbal ve menfaat hesabı olmaksızın, sadece vazife şuuru, sorumluluk duygusu, fedakârlık, sadakat ve başarma azmi ile bu kutlu yolda mücadelemizi üstlenen, katkı sunan, destek veren, tüm emek dostlarımıza emek adına, sendikamız adına, teşekkürlerimi sunarım.

Eren; Maddi manevi hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan gece gündüz hep birlikte emek verdiğimiz sendikamızın her geçen gün büyümesi bizleri fazlasıyla sevindiriyor. Bu vesileyle hemşerilerimizin ve tüm Özel Güvenlik Görevlilerinin Mübarek Kurban Bayramını Yürekten Kutluyorum.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri