18 Eylül 2019 Çarşamba
Anasayfa > Yerel > Palandöken’de güzellik zamanı

Palandöken’de güzellik zamanı

12.06.2019 09:56 12 14 16 18 yazdır
Palandöken Aile Çay Bahçesi, bu yaz sezonunda da Erzurumluların ilgi odağı olacak.
Palandöken’de güzellik zamanı

 

 

Palandöken Aile Çay Bahçesi, bu yaz sezonunda da Erzurumluların ilgi odağı olacak. Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, “Hemşehrilerimizin hoşça vakit geçirebilecekleri ortamlar oluşturmak, en büyük önceliğimiz olacak” dedi. Palandöken Aile Çay Bahçesi’nin yenilenen yüzüyle Erzurum halkının yeniden hizmetinde olduğunu ifade eden Başkan Muhammet Sunar, ilçede atacakları yeni adımlarla Palandöken’de Erzurum’un çekim merkezi haline getireceklerini kaydetti. İlçe sakinlerinin karşısına yeni projeler ve yepyeni hizmetlerle çıkacaklarını kaydeden Başkan Sunar, “Amacımız ilçede sosyal yaşam olanaklarına çeşitlilik kazandırmak ve insanların ilgisini buraya çekmek olacak. Bu manada üzerinde çalışmaya başladığımız güzel projelerimiz var” ifadesini kullandı.

 

PALANDÖKEN ÇOK ÖZEL BİR İLÇE

Palandöken’in hem ismi ve hem de konumu itibariyle çok özel bir ilçe olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Muhammet Sunar, “Kültürden sanata, spordan sosyal yaşam alanlarına varıncaya kadar hemen her alanda ilçemize cazibe kazandıracağız. Özellikle de turizm açısından dikkat çekici çalışmalarımız olacak. Palandöken ilçemiz Erzurum’un sadece merkez ilçelerinden birisi olmayacak. İlçemiz aynı zamanda Erzurum’un cazibe ve çekim merkezine dönüşecek. İnsanımız günün her saatinde Palandöken’de bulunabilmek için can atacak. Çünkü toplumun tüm kesimlerine hitap edecek sosyal yaşam alanları ve donatılarla vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız” diye konuştu.

 

SUNAR’DAN HİZMETTE EŞİTLİK VURGUSU

Öte yandan hizmetlerden herkesin eşit oranda istifade edebilmesine de öncelik vereceklerini dile getiren Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, “İlçemizde gecekondulaşmanın yoğun olduğu bölgeler de var, mahalle statüsüne kavuşmuş olan köylerimiz de var. Biz ilçemizin her karışını kendi potansiyelleri dahilinde bir cevher gibi işleyeceğiz. İlçe merkezimiz için hangi hizmetleri üretiyorsak, en ücra köşedeki yerleşim birimlerimiz için de aynı hizmeti üreteceğiz. El birliği ve iş birliğiyle Palandöken ilçemize yepyeni bir çehre kazandıracağız” şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri