14 Temmuz 2020 Salı
Anasayfa > Yerel > Refah’ta gelenek bozulmuyor

Refah’ta gelenek bozulmuyor

30.11.2019 10:04 12 14 16 18 yazdır
Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanlığı’nda geleneksel hale getirilen haftalık müzakere toplantılarında yine Erzurum ve Erzurum’un sorunları konuşuldu.
Refah’ta gelenek bozulmuyor

 

 

Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanlığı’nda geleneksel hale getirilen haftalık müzakere toplantılarında yine Erzurum ve Erzurum’un sorunları konuşuldu. İl Başkanı Nejdet Aydın’ın koordinatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya, teşkilat, ilçe başkanları ve yöneticiler katıldı. İl Başkanı Nejdet Aydın, Yeniden Refah Partisi’nin 1. Büyük Kongresi’ni geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiğini hatırlatarak, “Bu büyük buluşma tam da Refah Partisi’nin ve Milli Görüş’ün şanına yaraşır bir buluşma oldu. Yüreği bu ülke ve bu millet için çarpan herkes, Yeniden Refah Partisi’ndeki bu büyük buluşmaya koştu ve tarihi bir ana tanıklık etti. Kongremiz, Yeniden Refah Partisi’nin iktidara yürüyüş yolunda attığı en önemli adım oldu” diye konuştu.

 

AYDIN: ÇÖZÜM YENİDEN REFAH’TA

Partisinin ilçe başkanlarıyla şehrin gündemi ve sorunları üzerine istişarelerde bulunan Yeniden Refah Partisi’nin Erzurum İl Başkanı Nejdet Aydın, şunları söyledi: “Ülkemizin ve şehrimizin içinde bulunduğu durum, bizlere çok daha büyük sorumluluklar düşüyor. İnsanımız geçim sıkıntısı içerisinde, borçlanarak borç ödeniyor. Her 10 kişiden 8’inin bankalara gecikmiş borcu var ve insanlar icra kapılarında sürünüyor. Üretime ihtiyaç var, kazanmaya ihtiyaç var. Bizim dışa bağımlı olmaktan kurtulup, kendi içimize, kendi özümüze dönmeye ihtiyacımız var. Yoksulluğu, yokluğu, işsizliği ortadan kaldırmaya yönelik adımlar atılması gerekiyor. Bu sorunların çözümünü ise, inşallah Yeniden Refah Partisi iktidarıyla mümkün hale getireceğiz” şeklinde konuştu.

 

İLÇELERDE PARTİYE TEVECCÜH BÜYÜK

Yeniden Refah Partisi’nin Erzurum ilçe başkanları ise, teşkilatlanma çalışmalarındaki son durumu masaya yatırdılar. İlçelerde partiye yönelik olarak gösterilen teveccühün katlanarak arttığını dile getiren ilçe başkanları, “Vatandaşımızın partimize gösterdiği ilgi ve teveccüh, aynı zamanda beklentiyi de ortaya koyuyor. Vatandaş çözüm istiyor ve arayış içerisinde. Bu beklentileri karşılayacak olan partinin ise Yeniden Refah olduğunu düşünüyor. Biz de bu ilgiye ve teveccühe layık olabilmek için ilçelerimizde çalışmaya, koşmaya ve koşturmaya devam ediyoruz” dediler
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri