24 Ağustos 2019 Cumartesi
Anasayfa > Yerel > SENİ DE unutmadık ACUN!

SENİ DE unutmadık ACUN!

14.05.2019 09:41 12 14 16 18 yazdır
Sosyal medya kullanıcıları, Acun Ilıcalı’ya nüfusunu Erzurum’dan aldırıp Kadıköy’e taşıması çağrısında bulundular.
SENİ DE unutmadık ACUN!


Erzurum’da dün “Acun Ilıcalı” tepkisi vardı. Satın aldığı TV8’de Fenerbahçe için özel bir program yapan ve milyonlarca lira bağış toplayan Erzurumlu Acun Ilıcalı, hemşehrilerini adeta küplere bindirtti. Bulduğu her fırsatta Erzurumlu olduğunu ifade eden ve bunu bir malzeme olarak kullanmaktan hiç çekinmeyen Acun Ilıcalı için sosyal medyada dün resmen seferberlik ilan edildi. Erzurumlular, Erzurumspor’a destek sözü vermiş olmasına rağmen Fenerbahçe için bağış kampanyası düzenleyen Acun Ilıcalı’ya sert tepki gösterdiler.

Sosyal medya kullanıcıları, Acun Ilıcalı’ya nüfusunu Erzurum’dan aldırıp Kadıköy’e taşıması çağrısında bulunarak, “Daha düne kadar Erzurumspor paylaşımları ve buna yönelik mesajlar vererek şirinlik yapıyordu. Tabi o zaman işler başkaydı, amcasının siyaset hayatı söz konusuydu. Fakat hesaplar tutmayınca, işin rengi de değişti” diye konuştular.

 

FENERBAHÇE’YE MİLYONLAR TOPLADI…

Acun Ilıcalı’nın Erzurumlu olduğunun altını çizen Dadaşlar, Acun’a seslenerek; “Sen şehrinin takımına sırt döneceksin, sonra kalkıp Fenerbahçe için milyonlar toplayacaksın. Tamam, Fenerbahçe için yine kampanya yapsaydın ama bunu yaparken Erzurumspor üzerinden verdiğin mesajları da unutmasaydın. Şehrinin takımına da destek olsaydın, bu çok daha onurlu bir davranış olurdu” dediler.

 

ERZURUMLULUK ACUN’A AĞIR GELİR

Öte yandan Acun’un, Erzurumspor’a ve Erzurum’a verdiği sözleri tutmamış olmasının şaşırtıcı olmadığını düşünenler de yok değil… Acun Ilıcalı ile ilgili olarak yapılan tepki paylaşımlarına karşı çıkan bazı kesimler de, “Bu adama bu sebeple tepki göstermek bile onun reklamını yapmak demek. Biz Acun’un Erzurumlu olduğunu zaten kabul etmiyoruz. Ona Erzurumlu diyen de hata ediyor; ona tepki gösterenler de… Acun da sonuçta Erzurumspor’a yardım etmek zorunda değil; çünkü aslına bakarsanız Erzurumlu değil. Kimliğinde ne yazıyor bilmiyoruz ama Erzurum yazıyor olsa bile Erzurumlu olmak için bu da yeterli değil. Bu yüzden Acun Ilıcalı’ya çok da fazla yüklenmemek lazım. Çünkü Erzurumluluk ona çok ağır gelir” diye konuştular.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri