23 Mayıs 2019 Perşembe
Anasayfa > Yerel > Sunar’ın hedefleri iştah kabartıyor

Sunar’ın hedefleri iştah kabartıyor

13.03.2019 10:03 12 14 16 18 yazdır
Palandöken Belediye Başkan Adayı Muhammet Sunar, Gazeteniz YENİGÜN’e özel açıklamalarda bulundu.
Sunar’ın hedefleri iştah kabartıyor


AK Parti Palandöken Belediye Başkanı Adayı Muhammet Sunar, “Palandöken’i modern bir yerleşim merkezi haline getirirken, doğal dokuyu da cazibe kazandıracağız” dedi.

Palandöken Belediye Başkan Adayı Muhammet Sunar, Gazeteniz YENİGÜN’e özel açıklamalarda bulundu. Sunar, ilçede yaşanabilirlik ve memnuniyet düzeyini en üst düzeye taşımaya kararlı olduklarını, yeni dönemde ilçenin modern bir yerleşim merkezi hüviyetine kavuşturacaklarını söyledi. Sunar, “Bunu yaparken doğal dokuyu korumaya da özen göstereceğiz. Yani eskiyle yeniyi harmanlayacak; doğal yönüyle eski olana da cazibe kazandıracağız. Sonuçta köylerimiz ve kırsal kesimlerimiz bizim doğamızın bir parçası” dedi.

 

DOĞAL YAŞAM ALANLARINA İHTİYAÇ VAR

Palandöken ilçesine bağlı bazı mahallelerde köy yaşamını ön plana çıkartacak adımlar atacaklarını anlatan Muhammet Sunar, “Biz köyler için ‘ortadan kaldıracağız’ ya da ‘betonlaştıracağız’ diye bir tabir kullanamayız, böyle bir adım da atmayız. Köy demek doğal yaşam demek, doğallıkla iç içe olmak demek. İnsanlar yeri geliyor bu doğal ortamı bile bulamıyor, arzuluyor. İşte biz ilçede buna yönelik adımlar da atacağız. İnsanımızı doğallıkla iç içe getirecek düzenlemeler yapacağız. Bu da bir turizm çeşidi; şehrin gürültüsünden kaçan insanlar, bir köy kahvaltısı için yeri geliyor kilometreler kat edebiliyor. Yine sırf ahşap bir evde konaklamak, toprağın ve çiçeğin kokusuyla güne uyanmak isteyen binlercesine rastlayabilirsiniz. Biz Palandöken’de böyle bir ortamı da oluşturacağız. Bunun için fevkalade müsait yerleşim yerlerimiz ve imkanlarımız mevcut” diye konuştu.

 

YEREL YÖNETİMLERE AHENK KAZANDIRDIK

AK Parti Palandöken Belediye Başkan Adayı Muhammet Sunar, 31 Mart seçimlerinde AK Parti’ye oy verecek hiçbir bireyin buna kesinlikle pişman olmayacağına dikkati çekerek, “Bizler yeni kurulmuş bir partide siyaset yapmıyoruz. Bizler çok uzun geçmişe dayalı bir siyaset tecrübesine sahibiz. Belediyecilik birikimimiz de öyle. İnsanımız Erzurum’da bugüne kadar görmedikleri yatırım ve hizmetlerle AK Partili belediyeler sayesinde tanıştı. Bu saatten sonra Erzurum’un ve hiçbir ilçesinin yeni bir maceraya atılarak kaybedecek zamanı yok. Biz yerel yönetimlere bir ahenk kazandırdık ve ritmi bozmadan yolumuza devam etmeyi arzu ediyoruz. Bunun için de seçmenlerimizin hizmetten ve istikrardan yana tercih yapacaklarına inanıyoruz” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri