bykşhr
31 Mayıs 2020 Pazar
Anasayfa > Yerel > Sunar muhtarları KONUK ETTİ

Sunar muhtarları KONUK ETTİ

15.05.2019 10:33 12 14 16 18 yazdır
Palandöken Belediye Başkanı Av. Muhammet Sunar, seçim sürecinde sıklıkla vurgu yaptığı “katılımcı yönetim” duruşunu ortaya koymaya başladı.
Sunar muhtarları KONUK ETTİ


Palandöken Belediye Başkanı Av. Muhammet Sunar, ilçeye bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Sunar, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada; “El ele vereceğiz, omuz omuza vereceğiz, Palandöken’i güzel yarınlara hep birlikte taşıyacağız” dedi.

Palandöken Belediye Başkanı Av. Muhammet Sunar, seçim sürecinde sıklıkla vurgu yaptığı “katılımcı yönetim” duruşunu ortaya koymaya başladı. Belediyede mahalle muhtarlarını ağırlayan Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, “Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz. Eksikliklerimizi birlikte tespit edip, onları birlikte tamamlayacağız. Aramızdaki koordinasyon, uyum ve işbirliği sürekli var olacak. Birbirimize yar olacağız, yâren olacağız. Birbirimize can olacağız, canan olacağız. Bunu Palandöken halkı için, ilçemiz için yapacağız” diye konuştu.

 

EL ELE VEREREK BAŞARACAĞIZ

Palandöken ilçesini ilgilendiren her konuda paydaşlarla bir araya geleceklerini kaydeden Başkan Sunar, “Biz diyelim ki herhangi bir bölgede yapacağımız çalışma için bile önce o bölgede yaşayan insanlarımızın görüşlerini alacağız. Onların beklentileri, görüş ve önerileri bizim için çok önemli olacak. İhtiyaca bakacağız, hangi adımların atılması gerekiyor onu belirleyeceğiz, sonra ne gerekiyorsa onu yapacağız. Biz bu makama insanımıza hizmet etmek için geldik; onların sorunlarını çözmek için ve onlara Palandöken’de çok daha kaliteli yaşam olanakları sunmak için geldik. Bunu da el ele vererek başaracağız” şeklinde konuştu.

 

SUNAR MUHTARLARA SESLENDİ

Muhtarlarla bir araya geldiği sohbetinde önemli vurgular yapan Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, vatandaşın memnuniyetinin her şeyin üstünde olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu: “Muhtarlarımız, belediye başkanları olarak bizlerin hakikaten de kolumuz ve kanadımız gibidir. Mahallelerinizde karşılaştığınız sorunların çözümü için kapılarımız her zaman açık olacak. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilir, arzu ettiğiniz her an bizi bulabilirsiniz. Yeter ki, bizimle birlikte insanımıza hizmet üretmek için seferber olun” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri