06 Temmuz 2020 Pazartesi
Anasayfa > Yerel > Taşımacılık şirketlerine özel ziyaret

Taşımacılık şirketlerine özel ziyaret

30.11.2019 10:02 12 14 16 18 yazdır
Erzurum Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Dernek Başkanı İsvandiye Altun, şehirde öğrenci ve personel taşımacılığı hizmeti veren şirketleri tura çıktı.
Taşımacılık şirketlerine özel ziyaret

 

 

Erzurum Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Dernek Başkanı İsvandiye Altun, şehirde öğrenci ve personel taşımacılığı hizmeti veren şirketleri tura çıktı. Beraberinde Şoförler ve Otomobilciler Odası Esnaf Başkanı Yücel Karakaya ile birlikte sektörde faaliyet gösteren taşımacılık şirketleri ve aynı zamanda üyelerini ziyaret eden İsvandiye Altun, hem sorunları dinledi, hem de çözüm önerileri üzerinde görüş alışverişinde bulundu. Başkan Altun’un gerçekleştirdiği bu çalışma, üye şirketler tarafından büyük takdirle karşılanırken, Başkan Altun ise, “Üyelerimizin sorunlarını bizim kendi sorunumuzmuş gibi kabul ediyor, çözümü için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

 

ALTUN, ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Erzurum Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Dernek Başkanı İsvandiye Altun, “Şirketlerimize olan ziyaretlerimiz hem Şoförler ve Ôtomobilciler Odamız hem de derneğimiz adına devam ediyor. Ziyaretlerde esnaflarımızla güzel bir kahvaltı masasında buluşarak, hoş ve verimli bir toplantı gerçekleştirip sıkıntılarını sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini aldık. Ziyâretimiz esnasında esnafımızın bizlere gösterdiği ilgi alâka ve misafirperverlik bizleri fazlasıyla memnun etti. Bu karşılama ve ağırlama için tüm üyelerimize ve taşımacılık şirketlerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

KARAKAYA: BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM

Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Esnaf Başkanı Yücel Karakaya ise, sektörün itici gücü olan taşımacılık şirketlerinin, şehir için katma değer üretmeye devam ettiklerini belirterek, “Her sektörde olduğu gibi taşımacılık şirketlerimizin de sıkıntıları oluyor, problemleri oluyor. Bu ziyaretler vesilesiyle hem bu problemlerden haberdar oluyoruz, hem de çözümü üzerinde müzakerelerde bulunuyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya, Erzurum’da hizmet üretmeye ve Erzurum’a değer katmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri