kültür
19 Mart 2019 Salı
Anasayfa > Yazarlar > M. Musa Çakır > TEBRİKLER BAŞKAN SEKMEN
M. Musa Çakır

TEBRİKLER BAŞKAN SEKMEN

10.05.2018 10:04 12 14 16 18 yazdır
Yazar : M. Musa Çakır

Medeniyet ve kültürün başkenti olan şehrimiz de önceki gün Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı’nın açılışı yapıldı.

Bir yatırımın gerçekte nasıl işlevsel olduğunu işte bu yatırıma baka rak anlayabilirsiniz.

Ortadoğu’nun en büyük fuar merkezi bugünlerde Türkiye’de eşine ender rastlanan böylesine güzel bir fuara ev sahipliği yapıyor.

Erzurum Büyükşehir Bele diyesi tarafından 4 yıldır üst üste aralıksız devam eden kitap fuarı, kadim kentimize ayrı bir heyecan ve ayrı bir güzellik kattı.

İlk gün 10 binin üzerinde ziyaretçinin akın ettiği Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı’nda her stantta ülkemizin seçkin yazarları okuyucuyla buluşu yor.

Başkan Mehmet Sekmen’in eğitim ve kültüre bu denli önem vermesi şehrimiz ve bölgemizin ilim ve irfanı için bence heyecan verici bir gelişme…

“Marifet iltifata tabidir”

Gerek Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi gerekse de bu yatırımı taçlandıran bu projeden ötürü Başkanımızı tebrik ediyorum.

Arkadaşlarımızın yer aldığı stantı ziyaret etmek için gittiğim fuardaki atmosferi görünce bu kentin kültür ve sanattaki geleceğine de umutla baktım.

Çocuklarımızın kitaplar içinde büyümesine olanak tanıyan, okulları bakım ve onarımdan geçiren Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen Beyefendiye sadece bir gazeteci olarak değil iki çocuk sahibi bir Baba olarak da teşekkür ediyorum.

Alkışlar Mehmet Sekmen Başkanımız için…

Yazarın Son Yazıları
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.