23 Mayıs 2019 Perşembe
Anasayfa > Yerel > Uçar’dan seçmene ÖNEMLİ MESAJ

Uçar’dan seçmene ÖNEMLİ MESAJ

13.03.2019 10:01 12 14 16 18 yazdır
AK Parti’nin Yakutiye Belediye Başkan Adayı olan Dr. Mahmut Uçar, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Uçar’dan seçmene ÖNEMLİ MESAJ


AK Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Uçar, “Siyaseten başarı elde etmenin yolu, istişaredir, uyumdur, işbirliğidir, ortak akıldır” dedi.

AK Parti’nin Yakutiye Belediye Başkan Adayı olan Dr. Mahmut Uçar, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Uçar, belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu, yanı sıra uyum ve uzlaşının da büyük önem taşıdığını dile getirerek, “Bizim yönetim anlayışımızda ilçe sakinlerimiz çok önemli bir paydamızı teşkil edecek. Halkımızla sürekli istişare halinde bulunacak, diğer belediyeler, kurum ve tüm kuruluşlarla büyük bir uyum, uzlaşı ve işbirliği içerisinde çalışacağız. Biz bu makamlara kişisel hırs ve egolarımızı tatmin etmek amacıyla talip değiliz. Biz bu makamlar vesilesiyle insanımızın gönül makamlarına kurulmaya talibiz” diye konuştu.

 

TEK AMAÇ YAKUTİYE’YE HİZMET

31 Mart seçimlerinde kendilerine görev tevdi edilmesi halinde tek ama tek hedeflerinin Yakutiye’ye hizmet olacağını dile getiren AK Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Mahmut Uçar, “Bizim için önemli olan insanımıza hizmet edebilmek; gayrısı bizi ilgilendirmez. Bu yönde ne yapmamız gerekiyorsa, hangi kurumla, hangi belediye ile işbirliği yapmamız gerekiyorsa, gözümüzü bile kırpmayız. Biz bu makamlara hizmet makamı gözüyle bakarız, insanlığa faydalı olma gözüyle bakarız. Bizim egoyla, nefisle, kişisel hırs ve ihtiraslarla Allah’ın izniyle işimiz olmaz. Yıllarca idarecilik yaptım; benim için önemli olan işin yürümesidir, insanımızın müşkülünün giderilmesidir. Biz sonuç odaklı çalışırız; sürat ve fayda bizim temel prensiplerimiz” şeklinde konuştu.

 

BİZİM YAPITKLARIMIZ ORTADA

Yakutiye ilçesindeki seçmenlerine çağrıda bulunan AK Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Uçar, bazı çevrelerin kafa karıştırma ve seçim sürecini manipüle etme girişimlerinin bulunduğunu vurgulayarak, “İnsana ve insanlığa hizmet etmek isteyen hiç kimse karalamaya, mesnetsiz söylemlere ve hatta iftiralara başvurmaz. Erce, yiğitçe meydana iner ve insanlarla proje diliyle konuşur. Biz insanımıza projelerimizi anlatıyoruz, AK Partili beledilerin farkını ortaya koyuyor, yapılanları yapacaklarımıza teminat olarak gösteriyoruz. Bu yüzden seçmenimiz müsterih olsun; biz kendi geleceğimizi değil, Yakutiye’nin yarınlarını düşünüyoruz. Bunu da Yakutiyeli seçmenlerimizden alacağımız güçle hizmet ve yatırım olarak taçlandıracağız” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri